Pact presented results of Ukrainian women's rights organizations' CD need assessment

Women of Ukraine CD Hubs

Pact presented results of Ukrainian women's rights organizations' CD need assessment

January 31, 2020
Kyiv

31 січня 2020 року проєкт «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» представив зібранню стейкхолдерів результати оцінки інституційної спроможності жіночих правозахисних організацій України, яку з липня по грудень 2019 року проводила команда Пакту в партнерстві з ВГО «Центр “Розвиток демократії”» та МБФ «Українська фундація громадського здоров’я». 

Привітали учасниць Голова відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в  Україні Ашлі Малруні і директорка Пакт в Україні Альона Герасимова.

Серед учасниць були й представиниці організацій, на базі яких буде створено 5 міжрегіональних хабів з розбудови організаційної спроможності місцевих організацій.

Дослідження проводилося з метою визначення загального рівня інституційного розвитку жіночих правозахисних організацій в Україні; розуміння проблем та потреб цільових груп, в тому числі з метою формування завдань грантових конкурсів у рамках проєкту; вивчення особливостей та підходів до мережування; збору інформації для візуалізації діяльності жіночих організацій на карті України.

Інформацію було зібрано за допомогою 11 міжрегіональних фокус-груп, у яких взяли участь представниці 90 жіночих організацій. Ці організації було відібрано з переліку 244 жіночих організацій, які взяли участь в онлайн-опитуванні.

З резюме дослідження можна ознайомитися нижче. Повна версія буде доступна на веб-сторінці Пакту на початку лютого.
На зустрічі також  були представлені карти, створені на основі інформації,  зібраної в ході онлайн-опитування в рамках оцінки організаційної спроможності жіночих організацій. Одна карта відображає вік жіночих організацій, інші шість карт – сфери їхньої діяльності. Карти також доступні у додатку нижче.