НОВИНИ ТА ПОДІЇ

1

2

3

4

winners

У результаті конкурсу перемогли шість організацій програми «Суперсила для жіночих правозахисних організацій».

announcement

для організацій-учасниць програми «Суперсила для жіночих правозахисних організацій», чиї співробітники/ці успішно завершили тренінг з клієнто-орієнтованого дизайну, який проводився Пактом у травні-червні 2021 року.

Завданнями конкурсу концепцій інноваційних проєктів є:

winners

 

У результаті конкурсу у цьому кварталі перемогли 7 організацій «Суперсили для жіночих правозахисних організацій» за напрямами:

data picture

Розпочалася робота над онлайн-порталом стратегічної інформації у сфері гендерної рівності. Його ідея полягає в тому, щоб зібрати дані для моніторингу гендерної рівності в одному місці та зробити їх зрозумілими завдяки візуалізації.

ЦНАПи

Продовжуємо знайомити вас із результатами аудитів та досліджень наших партнерських організацій. Адже, щоб змінити світ навколо себе, передусім потрібно не замовчувати проблеми, а аналізувати причини їх виникнення, щоб вирішити.

З вересня по листопад 2020 року наша партнерська організація  ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я.» провела гендерні аудити центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів) у Житомирі, Бердичеві та смт Романів. 

Ключові висновки такі: