НОВИНИ ТА ПОДІЇ

1

2

3

4

Competition Superpower for Women's Rights Organization

Мережа міжрегіональних ресурсних центрів, створених в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», оголосила конкурс «Суперсила для жіночих правозахисних організацій». 

Якщо ваша організація:

Pact Ukraine Women of Ukraine Annual Program Statement Winners

Вітаємо переможців конкурсу! 

Організація Пакт в рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», який впроваджується за підтримки Міністерства закордонних справ Канади, розглянула проєктні пропозиції, отримані  в рамках щорічного оголошення про реалізацію програм, що триватиме до 15 серпня 2020 року.

З нагоди святкування Міжнародного жіночого дня – 10 березня 2020 року одночасно у Вінниці, Києві, Львові, Харкові та Херсоні задзвонили у дзвін, щоб привернути увагу до ключової ролі бізнесу у просуванні ґендерної рівності. У Вінниці до акції приєдналися Бронвін Круден, заступниця директора відділу міжнародного розвитку та Олена Трапєзнікова, старша координаторка проектів Посольства Канади в Україні. 

Civil Society Capacity Development Forum

Пакт і ресурсні партнери - Центр розвитку демократії та Українська фундація громадського здоров'я, приєдналися до 8-го щорічного Форуму розвитку громадянського суспільства, який відбувся 5 грудня 2019 року. Пакт та Український жіночий фонд провели сесію, присвячену Канадським програмам міжнародного розвитку, зокрема проекту, що виконується Українським жіночим фондом "Голос жінок та лідерство" та проект "Жінки України: залучені, спроможні, незламні", який впроваджується організацією Пакт.

Women of Ukraine Gender COVID-19

Ми занадто довго ігнорували гендерний погляд на подолання криз. Цього разу все має бути інакше. У боротьбі з  COVID-19 дієвими будуть відповіді, які враховують вплив кризи на жінок та дівчат.

Переформатування відповіді на пандемію означає, що: