НОВИНИ ТА ПОДІЇ

1

2

3

4

announcement

Z4917.2020.14

У рамках проєкту "Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки" (КРИЛА), який фінансується Міністерством закордонних справ Канади, Пакт планує проведення інформаційно-комунікаційної кампанії. Проєкт КРИЛА спрямований на посилення економічної безпеки сільських жінок та найбільш вразливих та маргіналізованих груп. Однією з причин, яка стоїть на заваді економічної безпеки жінок є патріархальні норми та гендерні стереотипи. 

Шукаємо компанію-партнера, яка допоможе ініціювати зміну ставлення  до гендерних ролей та стереотипів.

Суперсила для жіночих правозахисних організацій

Запрошуємо взяти участь у конкурсі та отримати підтримку для розвитку потенціалу вашої організації, якщо вона:

ENGAGE Highlights - 23072020

Махатма Ганді казав: "Зберігайте вашу поведінку позитивною, тому що ваша поведінка стає вашою звичкою. Зберігайте ваші звички позитивними, тому що ваші звички стають вашими цінностями. Зберігайте ваші цінності позитивними, тому що ваші цінності стають вашою долею". Дійсно, саме цінності говорять про думки, дії та майбутнє людини. А на рівні суспільства цінності можуть визначати на демократичний розвиток  держави.

Competition Superpower for WROs completed

Добіг кінця 1 тур конкурсу по залученню місцевих жіночих організацій до програми організаційного розвитку. Міжрегіональні хаби у Харкові, Львові, Херсоні, Вінниці та Києві представили результати конкурсу та оголосили список організацій-переможниць. Обрані організації, завдяки сприянню та підтримці хабів, матимуть змогу отримати ґрунтовні знання та менторську підтримку, пройти навчання та посилити мережування. 

2nd_round_completed_ ANNUAL PROGRAM STATEMENT № Z4867/FR/APS/1

This is to announce the completion of the second round of applications review under the Annual Program Statement № Z4867/FR/APS/1: Support for local women’s rights organizations initiatives, aimed at advancing gender equality, ensuring women’s rights and empowering vulnerable women and girls.