НОВИНИ ТА ПОДІЇ

1

2

3

4

winners

 

У результаті конкурсу у цьому кварталі перемогли 7 організацій «Суперсили для жіночих правозахисних організацій» за напрямами:

data picture

Розпочалася робота над онлайн-порталом стратегічної інформації у сфері гендерної рівності. Його ідея полягає в тому, щоб зібрати дані для моніторингу гендерної рівності в одному місці та зробити їх зрозумілими завдяки візуалізації.

ЦНАПи

Продовжуємо знайомити вас із результатами аудитів та досліджень наших партнерських організацій. Адже, щоб змінити світ навколо себе, передусім потрібно не замовчувати проблеми, а аналізувати причини їх виникнення, щоб вирішити.

З вересня по листопад 2020 року наша партнерська організація  ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я.» провела гендерні аудити центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів) у Житомирі, Бердичеві та смт Романів. 

Ключові висновки такі:

Безпека

Продовжуємо серію публікацій про результати досліджень наших партнерських організацій, проведення яких організація Пакт підтримала у 2020 році. Адже, щоб змінити світ навколо себе, передусім потрібно не замовчувати проблеми, а аналізувати причини виникнення, щоб вирішити.  Зробити вулиці Дівичківської громади на Київщині безпечними для дівчат та жінок допоможе дослідження нашої партнерської громадської жіночої організації «Надія».

research

Продовжуємо серію публікацій про результати аудитів та досліджень наших партнерських організацій. Адже, щоб змінити світ навколо себе, передусім потрібно не замовчувати проблеми, а аналізувати причини їх виникнення, щоб вирішити.