ПАКТ В УКРАЇНІ

Проєкт КРИЛА (Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки)
Проєкт КРИЛА (Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки)

Ми працюємо, щоб сільські жінки та жінки з уразливих груп, вірили в свої сили, мали достатньо знань і навичок, знаходилися в «дружньому» середовищі, яке сприяло би зміцненню їхнього потенціалу, та були працевлаштованими або залученими до підприємницької діяльності.

Мета проєкту – посилити економічну безпеку і покращити економічне благополуччя сільських жінок та найбільш вразливих і маргіналізованих груп. Віримо, що це призведе до більш інклюзивного економічного благополуччя всіх в Україні.
Проєкт КРИЛА (Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки) впроваджується за підтримки Уряду Канади. Дізнатися більше

ЖІНКИ УКРАЇНИ: ЗАЛУЧЕНІ, СПРОМОЖНІ, НЕЗЛАМНІ
ЖІНКИ УКРАЇНИ: ЗАЛУЧЕНІ, СПРОМОЖНІ, НЕЗЛАМНІ

Мета проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» (березень 2019 – червень 2024) – підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами та просування ґендерної рівності в Україні. Досягнення мети відбуватиметься шляхом поліпшення систем управління, підвищення стійкості і продуктивності місцевих організацій, які працюють у сфері захисту прав жінок (жіночі організації) в Україні, та посилення ефективності національних і регіональних платформ, мереж і альянсів. Проект «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» впроваджується за підтримки Уряду Канади, наданій Міністерством закордонних справ Канади (Global Affairs Canada). 
Дізнатися більше

ENGAGE
«Долучайся!» (ENGAGE)

Метою Програми «Долучайся!» є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях.
Програма «Долучайся!» засновується на ідеї, що якщо громадяни є достатньо обізнаними та залученими до громадської діяльності,  урядування на місцевому та національному рівнях стане більш репрезентативним, партисипативним та підзвітним українському суспільству. Таким чином, Пакт сприяє: 1) підвищенню рівня громадянської освіти; 2) розбудові ефективних національних, регіональних та місцевих громадських коаліцій та ініціатив для просування демократичних реформ; 3) підвищенню організаційної спроможності  партнерських ОГС; 4) розвитку потенціалу задля сприяння довготривалому залученню громадян у процес демократичних реформ. Дізнатися більше

RESPOND
RESPOND

RESPOND – це проект, який Пакт виконував в Україні з метою зниження рівня поширення ВІЛ-інфекції серед ключових груп та їхніх статевих партнерів шляхом зміцнення потенціалу українських закладів та організацій для реалізації якісних програм протидії ВІЛ-інфекції та покращення якості ВІЛ-послуг. Проект тривав п’ять років і завершив свою роботу у грудні 2017 року. 

Більше інформації можна знайти на сайті проєкту RESPOND

Опис проєкту

UNITER
UNITER

З 2008 року Пакт надавав підтримку українським організаціям громадянського суспільства, які  виступають за впровадження реформ, сприяючи забезпеченню прозорості та підзвітності влади, європейській інтеграції та залученню громадян до процесу реформування.  Для отримання більш детальної інформації про проект завітайте, будь ласка, на сайт Пакту