Пакт запрошує до участі у конкурсі «Partnership for Sustainability Award 2019»

Пакт запрошує до участі у конкурсі «Partnership for Sustainability Award 2019»

серпня 30, 2019
Kyiv

Ми раді повідомити, що Пакт став партнером Глобального Договору ООН в Україні у проведенні конкурсу кращих партнерських проектів «Partnership for Sustainability Award 2019» (Партнерство заради сталого розвитку 2019) в номінації «гендерна рівність»

Пакт вже вдруге долучається до проведення конкурсу. Для учасників конкурсу це унікальна можливість розповісти про себе та поділитися своїми практиками, знайти нових партнерів для розширення масштабу проектів та їхнього впливу, отримати міжнародне визнання. Це конкурс проектів, що спрямовані на сталий розвиток та виконані у партнерстві між бізнесом та некомерційними організаціями та/або місцевою владою. 

Отже, якщо Ви представляєте жіночу правозахисну організацію і у Вас є приклад проекту щодо просування гендерної рівності у партнерстві з бізнесом або разом з бізнесом і місцевою владою, і цей проект триває, почався чи був завершений у 2018-2019 роках – долучайтеся до конкурсу! Завантажте аплікаційну форму за цим посиланням, заповніть українською мовою і надішліть нам не пізніше 16 вересня 2019 року на адресу lkurashyna@pactworld.org

Переможців обирає міжнародне експертне журі. Учасники можуть подавати декілька заявок. Не приймаються кейси, що були представлені на конкурсі 2018 року. Проекти будуть оцінюватися за такими критеріями:

  • вплив на суспільство (25%)
  • сталість проекту (25%) 
  • інноваційність проекту (25%)
  • партнерство (25%)

Нагородження фіналістів та переможців відбудеться у грудні 2019 року.
Дізнайтеся більше про:
Partnership for Sustainability Award 2019

Partnership for Sustainability Award 2018

Partnership for Sustainability Award – конкурс партнерських проектів між різними групами стейкхолдерів для досягнення сталого розвитку, ініційований локальною мережею Глобального Договору ООН в Україні в рамках Кампанії «Партнерство заради сталого розвитку».

Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact – ініціативи ООН, яка поєднує ООН та компанії по всьому світу, виступає транслятором Цілей Сталого Розвитку, є діалоговою платформою бізнесу, інвесторів, громадянського суспільства, трудових організації, органів місцевого самоврядування та уряду.