Мета проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» (2022-2027 рр.) полягає у зміцненні спроможності Уряду України попереджувати, виявляти та реагувати на загрози громадському здоров’ю, забезпечити виконання критично важливих функцій громадського здоров’я в кризовий період та захистити здоров’я усіх українців, у тому числі вразливих та маргіналізованих груп, а також розширювати та забезпечувати послуги з охорони психічного здоров’я для населення, що зазнало впливу війни.
Проєкт фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Пакт у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейським інститутом політики громадського здоров’я (ЄІПГЗ) та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерацї охорони здоров’я Філадельфії (Temple/Drexel/HFP), а також громадської спілки «Коаліція за вакцинацію». Більше інформації про проєкт
Мета проєкту USAID Інновації для подолання епідемії ВІЛ – посилити зусилля України для досягнення контролю над епідемією ВІЛ до 2030 року шляхом покращення програм профілактики, тестування та постановки під медичний нагляд представників ключових та пріоритетних груп населення. Проєкт фокусується на запровадженні гнучкого підходу для надання ВІЛ-послуг за допомогою моделей диференційованого надання послуг (ДНП), зміцненні потенціалу регіональних організацій-субгрантерів та оновленні нормативної бази для розширення доступу до ВІЛ-послуг.
Проєкт впроваджується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR). Виконавцями проєкту є консорціум трьох організацій: Pact (Пакт), FHI 360 («Фемілі Хелс Інтернешнл») та AFEW-Україна («СНІД Фонд Схід-Захід»).
Ми працюємо, щоб сільські жінки та жінки з уразливих груп, вірили в свої сили, мали достатньо знань і навичок, знаходилися в «дружньому» середовищі, яке сприяло би зміцненню їхнього потенціалу, та були працевлаштованими або залученими до підприємницької діяльності.
Мета проєкту – посилити економічну безпеку і покращити економічне благополуччя сільських жінок та найбільш вразливих і маргіналізованих груп. Віримо, що це призведе до більш інклюзивного економічного благополуччя всіх в Україні.
Проєкт КРИЛА (Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки) впроваджується за підтримки Уряду Канади. Дізнатися більше
Мета проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» (березень 2019 – червень 2024) – підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами та просування ґендерної рівності в Україні. Досягнення мети відбуватиметься шляхом поліпшення систем управління, підвищення стійкості і продуктивності місцевих організацій, які працюють у сфері захисту прав жінок (жіночі організації) в Україні, та посилення ефективності національних і регіональних платформ, мереж і альянсів. Проект «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» впроваджується за підтримки Уряду Канади, наданій Міністерством закордонних справ Канади (Global Affairs Canada).
Дізнатися більше
Метою Програми «Долучайся!» є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях.
Програма «Долучайся!» засновується на ідеї, що якщо громадяни є достатньо обізнаними та залученими до громадської діяльності, урядування на місцевому та національному рівнях стане більш репрезентативним, партисипативним та підзвітним українському суспільству. Таким чином, Пакт сприяє: 1) підвищенню рівня громадянської освіти; 2) розбудові ефективних національних, регіональних та місцевих громадських коаліцій та ініціатив для просування демократичних реформ; 3) підвищенню організаційної спроможності партнерських ОГС; 4) розвитку потенціалу задля сприяння довготривалому залученню громадян у процес демократичних реформ. Дізнатися більше
RESPOND – це проект, який Пакт виконував в Україні з метою зниження рівня поширення ВІЛ-інфекції серед ключових груп та їхніх статевих партнерів шляхом зміцнення потенціалу українських закладів та організацій для реалізації якісних програм протидії ВІЛ-інфекції та покращення якості ВІЛ-послуг. Проект тривав п’ять років і завершив свою роботу у грудні 2017 року.
Більше інформації можна знайти на сайті проєкту RESPOND
З 2008 року Пакт надавав підтримку українським організаціям громадянського суспільства, які виступають за впровадження реформ, сприяючи забезпеченню прозорості та підзвітності влади, європейській інтеграції та залученню громадян до процесу реформування. Для отримання більш детальної інформації про проект завітайте, будь ласка, на сайт Пакту