НОВИНИ ТА ПОДІЇ

1

2

3

4

Mental Health Every Day

10 жовтня  –  Всесвітній день психічного здоров’я.

Конкурс

Конкурс відбувається у рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», який впроваджується Пактом за підтримки Уряду Канади.  

Пакт підтримає проєкти місцевих жіночих правозахисних організацій, спрямовані на:  

Оголошення про подання заявок на підтримку коаліцій місцевих жіночих правозахисних організацій

Розпочинаємо конкурсний прийом заявок від коаліцій, створених місцевими жіночими правозахисними організаціями (МЖО), у рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», який впроваджується Пактом за підтримки Уряду Канади.

Підтримуватимемо адвокаційні ініціативи, які спрямовані на:

оголошення

Ці гранти для підтримки місцевих та регіональних адвокаційних ініціатив, які впроваджують місцеві жіночі правозахисні організації. Вони спрямовані на покращення доступу до медичних, освітніх, соціальних та адміністративних послуг для жінок та дівчат.

Посібник

Представляємо упорядкований посібник для тренерок та тренерів з питань проведення адвокаційних кампаній по відстоюванню прав жінок та дівчат. Посібник створено НУО «Центр – Розвиток демократії» у рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», у співпраці з міжрегіональними хабами з розбудови потенціалу місцевих жіночих організацій: ГО «Громадський центр «Нова генерація», Центр гендерної культури, ГО «Центр «Жіночі перспективи», Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» та ГО «Всеукраїнська організація «Жіночий консорціум України».