НОВИНИ ТА ПОДІЇ

1

2

3

4

Оголошення про подання заявок на підтримку коаліцій місцевих жіночих правозахисних організацій

Розпочинаємо конкурсний прийом заявок від коаліцій, створених місцевими жіночими правозахисними організаціями (МЖО), у рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», який впроваджується Пактом за підтримки Уряду Канади.

Підтримуватимемо адвокаційні ініціативи, які спрямовані на:

оголошення

Ці гранти для підтримки місцевих та регіональних адвокаційних ініціатив, які впроваджують місцеві жіночі правозахисні організації. Вони спрямовані на покращення доступу до медичних, освітніх, соціальних та адміністративних послуг для жінок та дівчат.

Посібник

Представляємо упорядкований посібник для тренерок та тренерів з питань проведення адвокаційних кампаній по відстоюванню прав жінок та дівчат. Посібник створено НУО «Центр – Розвиток демократії» у рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», у співпраці з міжрегіональними хабами з розбудови потенціалу місцевих жіночих організацій: ГО «Громадський центр «Нова генерація», Центр гендерної культури, ГО «Центр «Жіночі перспективи», Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» та ГО «Всеукраїнська організація «Жіночий консорціум України».

Політично грамотна адвокація

Ділимося із вами перекладеним та адаптованим посібником з ефективної адвокації прав громадянського суспільства в інтересах сталого розвитку. У ньому ви знайдете корисні поради, на що звертати увагу під час планування адвокаційної кампанії, набір інструментів для її реалізації, успішні адвокаційні кейси організацій-партнерок проєкту «Жінки України».

Консультант/консультантка з розробки матеріалів та проведення тренінгу для тренерів з основ моніторингу та оцінки

Проєкт «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується Пактом за підтримки Уряду Канади, має на меті підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами та просування ґендерної рівності в Україні. 

У рамках проєкту місцеві жіночі правозахисні організації отримують допомогу з питань розбудови організаційного та технічного потенціалу, зокрема, проходять навчання та отримують менторську допомогу від Міжрегіональних хабів з розбудови потенціалу місцевих жіночих організацій (хабів), підтриманих Пактом.