Оголошення про подання заявок на підтримку коаліцій місцевих жіночих правозахисних організацій

Оголошення про подання заявок на підтримку коаліцій місцевих жіночих правозахисних організацій
жовтня 27, 2022
Kyiv

Розпочинаємо конкурсний прийом заявок від коаліцій, створених місцевими жіночими правозахисними організаціями (МЖО), у рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», який впроваджується Пактом за підтримки Уряду Канади.

Підтримуватимемо адвокаційні ініціативи, які спрямовані на:

  • доступ до психосоціальних та медичних послуг, правової підтримки, фінансової та економічної безпеки внутрішньо переміщених жінок; жінок, які проживають на деокупованих територіях, і жінок у приймаючих громадах;
  • сприяння соціальній згуртованості, формуванню жіночого лідерства та просуванню гендерної рівності;
  • підтримку локалізації Національного плану дій з імплементації Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 та посилення горизонтальних багаторівневих мереж і коаліцій для більш ефективного захисту прав та включення жінок, зокрема Миколаївської, Черкаської, Чернігівської та Сумської областей.

У рамках конкурсу заохочується співпраця між різними зацікавленими сторонами для досягнення спільних результатів, включаючи створення багаторівневих мереж та коаліцій.

Кінцевий термін подання заявок: 30 листопада, 2022 до 18:00 за київським часом.

Одна коаліція може подати заявку на один проєкт.

У конкурсі можуть брати участь юридично зареєстровані в Україні неприбуткові неполітичні організації, очолювані жінкою, основним напрямом діяльності яких є гендерна рівність та права жінок. Пакт надаватиме пріоритет організаціям, які продемонстрували свою здатність об'єднуватись у мережі та коаліції задля вирішення питань гендерної рівності. 

Тривалість гранту: до 12 місяців. Максимальне фінансування кожного окремого проєкту не має перевищувати суму 20 000 канадських доларів.

Докладніша інформація в оголошенні.

Чекаємо на ваші заявки!