Оголошення про конкурс заявок

pact rfa november 2019

Оголошення про конкурс заявок

листопада 15, 2019
Kyiv

Грантовий конкурс WOU RFA #Z4867/MY/1

Створення мережі міжрегіональних хабів організаційної та технічної підтримки для місцевих жіночих правозахисних організацій

Організація Пакт в рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» запрошує українські організації, які працюють у сфері захисту прав жінок (жіночі організації), до участі у конкурсі заявок на Створення міжрегіональних хабів з розбудови потенціалу місцевих жіночих організацій.

Пакт реалізує  проект «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», у співпраці з  ВГО Центр «Розвиток демократії» та МБО «Українська фундація громадського здоров’я» за підтримки Міністерства закордонних справ Канади. Мета проекту – підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами та просування ґендерної рівності в Україні.

Через відкритий конкурс буде обрано 5 організацій, які завдяки технічній та фінансовій підтримці проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» перетворяться на  мережу  міжрегіональних хабів з розбудови потенціалу місцевих жіночих організацій. 

Очікуємо на ваші заявки, а також будемо вдячні за розповсюдження цієї інформації.

Кінцевий термін подачі заявок 19 грудня 2019

Оголошення про конкурс, аплікаційна форма, форма бюджету і положення про неприналежність додаються нижче.